Son Forum Gönderileri
Kategori:
Sayfa: 1 / 212sonraki »
SCP-TR 2
menumenu 19 Jan 2018 13:16
in discussion Topluluk / Fan Çalışmaları » SCP-TR 1

Nesne:Scp TR- 2

Nesne sınıfı:Güvenli keter

Özel Muhafaza Prosedürleri:Scp TR-2 site██'de 50 x 50 bir kare alanda muhafaza edilmektedir. Karenin tasarımı kütüphane şeklinde olmalıdır ve sık sık yeni kitaplar getirilmelidir. Kendisi class d'ler hariç bütün vakıftaki herkes teste dağil olabilir

Açıklama:Scp TR-2 30-40 yaşlarında bir veba doktorudur kendisi en son Türkiyenin ██ İlçesinde bir çoğuğa işgence ederken bulundu. Kendisi çoğu testlerde zamanı bükebildiğini ve Plasmatik bir sonik dalga yapabildiği keşfedildi. Kendisinin türkçe konuştuğu ve türk kültürünü taşıdığı görülmekte.

Dr.Yusuf'un scp TR-2 ile test yapma 19/01/2010

Dr.Yusuf:Merhaba
Scp TR-2:Merhaba doktor
Dr.Yusuf:Sana bazı sorular sormak ve bunların cevaplarını almak istiyorum
Scp TR-2:Peki
Dr.Yusuf:İsmin ne?
Scp TR-2:İsmim yok ve şu anda seni yok edebileceğimi biliyorsundur umarım
Dr.Yusuf:Neden yok etme girişiminde bulunmadın
Scp TR-2: İnsan oğlu çalışkan bir tür ve onları yoketmek saçma olur öyle değilmi onların bu hayatta kendi kendilerini öldürmesini istiyorum
Dr.Yusuf:Peki o zaman başka bir soruya geçiyorum diğer scp'ler hakkında bir fikrin varmı
Scp TR-2:Bana göre her scp aynı amaçla varlar burada kalmak dağa sonra zaferlerini yaşamak için anlaşıp savaşmak ve dünyayı kendilerinin yaşayabileceği bir yere getirmek için varlar
Dr.Yusuf:peki başka bir soru…
Scp TR-2:Soru yerine bir anlaşma yapabiliriz eğer sen kapıyı sektör █ 'ye açılan kapıyı açarsan belki seni bu hayattan kurtarıp zengin iyi ağlaklı bir zaman dilimine atabilirim tek isteğim sektör █'ye girmek orada elektrik bölmesini kesip bütün scp'lerin kaçmasını sağlıyıcam kabulmü?
Dr.Yusuf:Çek elimi üzerimden

Scp TR-2 kazası

Scp TR-2 Dr.Yusuf'u bayıtmış ve sektör █'ye yol alıp elektrik bağlarını keserken █ █ █ █ █ █ arkasından gelip pense ile kafasına vurdu ve Scp TR-2 düşüp bayıldı █ █ █ █ █ █ bir üst seviyeye çıkartıldı ve Dr.Yusuf'un bidağa Scp TR-2'e test yapılması yasaklandı Scp-TR 2 ise güvenlikler tarafından karesine geri bırakıldı
2 saat sonra ise kafasında bir yuvarlak plazma dalgaları belirdi sonra ise bu plazma dalgaları büyün sonik dalga yarattı ve çoğu personel hasar gördü sonra kendisi tekrar ayağa kalktı ve vakıftan kaçmayı denedi ama kaçmak istemedi ve küpüne geri döndü.

SCP-TR 2 düzenleyen menumenu, 19 Jan 2018 13:16
SCP-009
menumenu 18 Jan 2018 20:35
in discussion Topluluk / Fan Çalışmaları » SCP-009

Nesne: SCP-009

Nesne türü: Öklid

Özel Muhafaza Prosedürleri:Konu, 14 m3'den daha az olmayan boyutlara sahip, ısıya dayanıklı alaşımlı, kapalı bir depoda muhafaza edilmelidir.

SCP-009, hiçbir koşulda test edilmediğinde 0 ° C'yi aşan sıcaklıklara maruz kalmamalı ve katı haldeki (özellikle de donmuş suda) sıradan mahremiyet alanının 30 metre içinde sıradan sıvıların bulunmasına izin verilmemelidir. Konunun odağı, her zaman gözlemlenecek sıcaklık sensörleri ile donatılmalı ve en az üç (3) yedek soğutma birimi tarafından soğutulmalıdır. Sensörlerin herhangi bir arızası veya soğutma suyu sistemlerinin derhal bildirilmesi ve onarılacak olması.

Kapatılan alanın sıcaklığı -5 ° C'nin üzerinde tırmanıyorsa, oda derhal kilitlenmeli ve sıcaklık -30 ° C ile -25 ° C arasında düşene dek soğutucu ile sızdırılmalıdır. Personel içeride bulunulduğunda muhafaza alanından atmosfer boşaltılmalıdır ve mevcut su buharı, 24 saatten az olmamak üzere burada detaylandırılanla aynı koşullarda filtrelenmeli ve muhafaza edilmelidir. SCP-009'un buhar görüntüleme özelliklerinin karantinaya alınması ve mümkün olduğunca çabuk toplama alanına eklenmesi gerekir.

Konuyla etkileşime giren veya gözlemleyen tüm personel, tam çevre koruma kararı giymelidir. Muhafaza odasından çıkan tüm personel, SCP-009'un odasına temas eden tüm dişli, araştırma malzemeleri ve diğer nesnelerin dehidrasyonuna tabi tutulmalıdır. Bulaşma tespit edilirse, herhangi bir malzeme veya personelin çıkışına izin verilmeyecek ve sınırlama alanının 2. Seviye kilitlemesi başlatılacaktır. Ölümcül güç, acil ihtiyaç duyulduğunda yetkilidir ancak SCP-009 tarafından kirlenen sıvılarla temas olasılığını en aza indirgemek için tüm güvenlik güçlerinden hedeflerini mümkün olduğunca uzak tutmaları şiddetle tavsiye edilir.

Tanım: SCP-009, bir takım eşsiz özelliklere sahip yaklaşık 3.700 litre bir maddedir. Maddenin küçük miktarı her aşamada sıradan su kadar renksiz iken topluca ayrı bir derin kırmızı renk alır.

Bununla birlikte, SCP-009'un sıcaklık aşırı tepkimesinin standart H2O'nun tepkisinin tam tersi olduğu gerçeğidir: kişi, -100 ° C ile 0 ° C arasındaki sıcaklıklarda bir sıvı fazı varsayar ve katı bir duruma dönüştürür bu sıcaklıkların üstünde. SCP-009, -100 ° C'nin altındaki sıcaklıklarda buharla benzer bir gaz fazı halinde buharlaşır, ancak yine de yüksek basınç altına alındığında kırmızı renkte kalmasını sağlar.

SCP-009'un atomik yapısının incelenmesi sonuçsuz kaldı. Testler, deneklerin, normal suyla aynı hidrojen ve oksijen kombinasyonundan oluştuğunu ve araştırmacıların, kişinin anormalliklerinin kaynağının atomların kendileri olabileceğini spekülasyonda bıraktığını gösteriyor. Dr. ██████, konunun fizik yasalarının tersine çevrildiği başka bir gerçeklikten kaynaklandığını veya değiştirildiğini öne sürdü.

Bu teori SCP-009'un doğal suyun kütlesine "asimile" olma özelliğine göre bazı avantajlara sahip olabilir. SCP-009 herhangi bir sulu çözeltiyle (havada buz, tuzlu su veya su buharı olursa olsun) fiziksel temasta bulunursa "yayılır" ve söz konusu çözeltideki herhangi bir H20'yı kirleterek konunun özelliklerini sergileyecektir. Bu kapasite her safhada mevcut olmasına rağmen, sıvı fazda en yavaş ilerlediği (ve böylece en fazla içeri alınabilir olduğu) görülmüştür.

Nesne, herhangi bir biyolojik ısı kaynağıyla temasa girdiğinde, canlı organizmanın vücut sıvılarının SCP-009'a çabucak dönüştürüldüğü ve vücut ısısından dolayı derhal dondurulduğu (genelde yüksek çekirdek sıcaklıklarından dolayı, memeliler özellikle hassastır). SCP-009, donarken donarken ısı üretir (aynı hızda sıradan buz eritürken ısıyı tüketir), mevcut tüm nem dönüştürülene kadar veya harici parazitlerle durdurulana kadar süreç kendiliğinden sürdürebilir.

D-Serisi personel üzerindeki deneyler, bir dizi aşamaya kadar yoğundurulmuş olan, konu tarafından dönüştürme sürecini tasvir etmektedir:

1. İlk Pozlama: Konu SCP-009'a maruz kalır ve özelliklerini sergilemek için açıkta kalan yüzeydeki (genellikle ciltteki) suyun dönüştürülmeye başlaması. Sis, sis, kar veya diğer katı veya buhar halinde su bulunması bu işlemi hızlandırır.

2. Yüzey Dönüşümü: SCP-009 tarafından üretilen ısı ve vücut ısısı dondurma sıcaklığının üzerine çıktığı için maruz kalan alan üzerine ince bir don oluşmuştur. Bu basamağa ilerleme, mağdurun vücut sıcaklığına bağlı olarak, beş (5) dakikadan bir (1) saate kadar sürebilir. Bu aşamada dondurma, epidermisin ilk katmanları boyunca ilerlemeye başlamış ve yakında canlı hücrelere ulaşmıştır.

3. Derin Doku Dönüşümü: SCP-009'un sıcaklıktaki üstel artış, kurbanın vücudu boyunca buz kristallerinin genişlemesine neden olur ve böylece dahili hücre yapısının yaygın delinmesine neden olur. Bu aşamada, ponksiyon yaralarını dolduran kristaller nedeniyle deneklerin canlı kalmasına ve ██ saate kadar bilinçli olmasına bağlı olarak gerçek kan kaybı çok az.

4. [BİLDİRİLEN BİLGİ]

5. Ölüm: Sistemik kristalleştirme yoluyla birden fazla organ yetmezliği ve tahliye.

D-Serisi personelin testleri 4/23 / 20██ itibariyle sonlandırıldı.

Zeyilname: Alınacak Durumlar: Konu Alaska, ████, 11/05 / 19██ tarihinde bulundu. Vakıf, ████ ırmağından, köyden █ santim kilometre uzakta görünüşte gemi tahrip edilmiş olan bir mühür avcıları grubunun karışık rütbelerine rastladıktan sonra olaya karıştı.

Bütün kurbanlar kırmızı buzla kaplı bulundu. Ölüm nedeni iç kanama olarak kaydedildi. Özellikleri yeterince sağlam olan mağdurlarda panik ve şiddetli ağrı ifadeleri gözlemlendi. Bölgedeki düşük ortam sıcaklığının donma sürecini geciktirdiği düşünülmektedir. Bu, toplam dönüşüm saatini ██ saat uzattı ve kurbanların [BEKLENTİLERİN BİLDİRİLMESİNDE] kadar bilinçli kalmalarına izin verdi.

Zeyilname: 12/16 / 20██

Deney amacıyla SCP-009'un aşırı soğutulması bir sonraki bildirime kadar yasaklanmıştır. Personel sıvı azotun, kontrol edilen miktarlarda ve yalnızca sıcaklıklar kabul edilebilir seviyelere erişene kadar, öznede kullanılmasının önerilir.

İlgili Not: SCP-009'un soğuk füzyon araştırmasında değerlendirilmesi bekleniyor.

SCP-009 düzenleyen menumenu, 18 Jan 2018 20:35

Kendim olarak SCP vakfında çeviri yapıp aynı zamanda İlk defa Seri TR'ye bir scp yazmak istiyorum

Merhaba ben yusuf düzenleyen menumenu, 18 Jan 2018 20:30
Re: Selamlar ben batu düzenleyen Levent Berk BahtiyarLevent Berk Bahtiyar, 04 Jan 2018 19:55

Selam arkadaşlar kaç kişi mevcut burada bilmiyorum çok önceden üye olmuştum ama kimse yok gibi gelmişti, eğer hala yaşatılıyorsa bir sorum olacak selamın yanında, kendi scp hikayelerimizi oluşturabiliyor muyuz, yoksa çeviri mi yapıyorsunuz sadece?

Selamlar ben batu düzenleyen Darius FudgeDarius Fudge, 18 Dec 2017 20:04

İsmi: anlamadım Sınıfı:Keter Koruma Prasadörü: SCP-2521 hakkına hiç bir sekilde sözlü,yazısal ve dijital bir şekilde bahsedilmemesi gerekmektedir fakat semboller ve şekillerle bahsedile bilir. Kendisine 4 ve 5 seviye kişiler hariç hic kimse onun hakkında karar veremez. SCP-2521 sözel yazısal olan herseyi anlar ama sembol ve şekilleri anlayamaz (bu yüzden sembollerle temsil edilir). Kendisi hic bir sekilde muhafıza edilemez sebebi maddelerin içinden gece bilir. 1 insan boyundan 30 santim uzun (2 metre 30 santim). ve uzun parmaklara sahip bu uzun parmakların uçları yapışkandır. Bir denekten scp-2521 in prasüdürünün karanlık bir ortamda kağıda yazması istenmiştir bunu üzerine scp-2521 kağıdı elşne almıştır ve o an denek ona yaşvarmaya baslamıştır ışıklar acılınca denek masanın altında korkarken bulundu. Diğer bir deneğe presedürü okunması istendi ve okuduktan sonra SCP-2521 onu uzun parmaklarıyla hemen tutup karanlıkta yok oldu ve ışıklar açıkdığında hiçbirsey yoktu Dipnot: Bu kaynak bana ait değildir. Bu SCP ile ilgili bir videonun altına atılmış bir yorumdur. Reklam olarak görülebileceği için video ve ya kanal adını veremem.

düzenleyen Ozan_TelliOzan_Telli, 22 Nov 2017 16:45
SCP-966
Kaan1812Kaan1812 31 Aug 2017 19:43
in discussion Topluluk / Fan Çalışmaları » SCP-966

Nesne : SCP-966

Obje sınıfı : Öklid

Özel kapsama prosedürleri : MTF Iota-1 "Rüya avcıları" ve MTF Iota-2 "Hava tutma aracıları" SCP-966'nın kalan türlerini yok etmek amacıyla, uyku eksikliğine bağlı olarak şiddetli bir şekilde ölen insanlara dair son dakika haberlerini gözlemlemelidirler.

SCP 966'nın kurum tarafından yakalanan 4 örneği (3 erkek, sırasıyla SCP-966-1, SCP-966-3 ve SCP-966-4 ve bir dişi, SCP-966-2 adıyla) 10 x 10 metrekarelik çelik,astar ve kurşundan yapılma bir odada tutulmalıdırlar. ██ numaları bölgede bulunurlar. 2 Tane kızılötesi filtreli ve kızılötesi duyarlı kameralar odaya yerleştirilmelidir. SCP-966'nın her türü her ay 20 Kilogramlık et ile beslenmelidirler.

SCP-966-2 yavruladığı anda,yeni doğan tür olgunluğa erişmeden eğitilmeli ve tanzim edilmelidir.

Açıklama : SCP-966 tüysüz,parmak ucunda yürüyen insanlara benzemektedirler. Uzun ince bir yüze sahiptirler ve ağızlarının kenarlarında iğne gibi dişler vardır. Ellerinde 20 cm uzunluğunda 5 tane pençe vardır. Keskin olmalarına rağmen bunlar kolayca kırılabilirler. Bu sebepten dolayı dövüşmeye uygun değildirler. SCP-966'nın boyu 1.40 ila 1.60'tır ve ayrıca 30 kilogram ağırlığa erişebilirler. Fiziksel olarak SCP-966 zayıftır. Çökük kemiklere ve düşük kas yoğunluğuna sahiptirler. Uyku sırasında dinlendikleri gözlemlenmemiştir. Onun yerine bir anda farklı zaman aralıklarında hareketlerini durdururlar. 3 yada 5 dakika sonra normal aktivitelerine devam ederler.

SCP-966 sadece 700 ila 900 NM arası dalga boyunda görünebilirler. Bu SCP-966'nın bütün dokularını görmek için geçerlidir. Eğer dokuları,kasları veya organları ikinci veya üçüncü derece yanıktan dolayı acı çekerse, etkilenen bölgeler 360 ila 900 NM arası dalga boyunda görülebilirler.

SCP-966 orta veya büyük boylu hayvanlardan beslenirler, insanlar da buna dahil. Onlar yalnız yada grup halinde avlanabilirler. Avlanma metodları daha önce bilinmeyen bir dalganın patlamasıyla oluşur (Rahmetli Doktor ██████'un anısına █████ dalgası ismi verildi) Bu dalga etkilenen kişinin NREM ve REM uykusuna girmesini engeller. Mikro uykuya girme becerisi de kaybolur. ██████ dalgasının etkili mesafesi 20 metre kadardır. Ancak, deneyler bunun zayıf metaller tarafından engellenebildiğini göstermiştir. Özellikle kurşunun engellediği kanıtlanmıştır.

SCP-966'nın kurbanlarını uykuya sokma girişimleri başarısız olmuştur. Bilinçsizliğin diğer formlarına ulaşılabildiği sonucuna varılmıştır. Buna rağmen, bunun genel olarak etkilenen kişilere zarar verdiği ve uyku ihtiyacını tam olarak karşılayamadığı kanıtlanmıştır.

Kurbanlarını uykudan yoksun bıraktıktan sonra SCP-966 onları uykusuzluktan dolayı aciz bırakana kadar takip eder. Bu noktada, SCP-966 ondan beslenmeye başlar. SCP-966'nın kurbanlarını takip ederken çevik ve sessiz olduğu kanıtlanmıştır. Fırsat buldukça, ava baskı yapmak amacıyla kasıtlı olarak avın etrafında ses çıkarırlar. Eğer kurban her şeye rağmen dayanıklıysa kurbanına fiziksel olarak saldırmaya başlar.

Uyku yoksunluğundan dolayı ortaya çıkan yaygın semptomlar dışında, SCP-966'nın kurbanlarının inandırıcı halüsinasyonlar yüzünden acı çektiğine dair işaretler vardır. Yanı sıra görünür bir uyaran olmadan ani öfke nöbetleri oluşmaktadır. Bunun sebebinin uzun süre ██████ dalgalarına maruz kalmanın etkilerinden olduğu düşünülmektedir. SCP-966'nın bazı kurbanlarını neden uzun süre bu dalgalara maruz bıraktığı bilinmiyor. SCP-966'nın bunu yapmasının sebebinin sadece açlıktan ölmek üzereyken yaptığına dair bir varsayım vardır. Bu olay kurbanın fiziksel ve zihinsel halini yozlaştırmaya yardımcı olmaktadır. Kurbanı daha hızlı bir şekilde aciz bırakır.

SCP-966'nın vahşi türleri dünyanın her yerinde bulunabilir. 19██'dan keşfedildiğinden beri, kurum onların türlerini büyük bir ölçüde azaltmada başarılı olmuştur. Buna rağmen dünyanın her yerinde büyük miktarlarda bulunabilirler. Özellikle █████ ve █████ ███████'de bulunurlar.

SCP-966 düzenleyen Kaan1812Kaan1812, 31 Aug 2017 19:43
AnzilluAnzillu 25 Aug 2017 17:10
in discussion Topluluk / Sayfa Tartışmaları » SCP-990

Bu SCP'nin Keter olarak sınıflandırılmasının nedeni Vakıf dışına bilgi sızdırma ihtimali ve olacak olan olayları önceden tahmin mi ettiğinin yoksa kendinin mi gerçekleştirdiğinin bilinmiyor olması.

düzenleyen AnzilluAnzillu, 25 Aug 2017 17:10

Halen fark etmeyenler için sohbet kanalına Sohbet adresi üzerinden ulaşılabilir. Türkiye'de SCP ile ilgilenen kitleyle muhabbet edebilir, yöneticilerle de buradan iletişime geçebilirsiniz.

SCP TR Sohbet Kanalı düzenleyen AnzilluAnzillu, 14 Aug 2017 19:08

Item#:scp 5001
Object class:euclid
SpecialContainmentProcedures:
Research Sector-██.He is kept in a small room.The computer should be in the room and the educational games must be loaded.It must be the ones who rob the room for human calming.

SCP-5001’s cell should be monitored at all times via a security camera. Should any abnormal behavior occur, Doctor ████ is to be alerted at once.

Description:scp 5001 is humanoid in appearance, standing at 1.7 m tall and weighing 40 kg; however.But the foundation can not see its face and conceals it in a continuous way.He found himself in a park in turkey ███████
He intervened in a fight, and he showed his strength when he was eating the punch and he smiled at him when he found him.

He speaks very good turkish, russian english and animals may not communicate.Show strength when he gets angry.So far the power of the animal.

Addendum:Every animal was shown to be calmed down

Interviewed: SCP-5001
Interviewer: Doctor ██████
Foreword: SCP-5001 He started to bark himself first, then the doctor said to him in English and he started to have a dialogue.But then he escapes and kills the doctor and back in his room

Scp-5001:hav hav

Docktor █████:pls speak english

Scp-5001:okey

Doctor █████:which animals love

Scp-5001:I love them all

Doctor █████:okey soooo What countries love

Scp-5001:hmmm people are not harmed or insulted

Doctor █████:Why do not you show me your face!

Scp-5001:(Jitter)ARE YOU F*** KIDING ME EVERYONE IS BLUNT BECAUS REASONABLE ANIMALS

Doctor █████:Please calm down

Scp-5001:I GONNA KILL YOU MOTHER F**(One and the door break and attack the doctor)

(Recording is interrupted)

Siz nasıl buldunuz düzenleyen Mortozoz crossMortozoz cross, 11 Aug 2017 07:05

lahmacun severim

lahmacun severim düzenleyen kerem564kerem564, 10 Aug 2017 20:14

Fotoğrafın Kaynağı: Philip Ob Rey
http://www.humantropy.com/

düzenleyen AnzilluAnzillu, 24 Mar 2017 08:52

SCP-066 Çevirildi !

SCP-066 düzenleyen DrSinanDrSinan, 20 Mar 2017 18:08

066 Çeviriye girmiştir

SCP-066 düzenleyen DrSinanDrSinan, 11 Mar 2017 20:28

Aramıza hoşgeldin Tolga :) Şu aralar biraz durgunuz ama tam gaz devam.

Re: Merhaba ben Tolga. düzenleyen DrSinanDrSinan, 11 Mar 2017 20:00

Merhaba ben Tolga, scp projesi ilk önce efe aydal ile dikkatimi çekti daha sonra yan bardan tesadüfen sym oynuyoru buldum Ve buradayım, videoların devamını bekliyoruz izleniyorsunuz emin olun, ayrıca burayı canlı tutalım şimdi geldim bom boş belki birileri daha baktı ve gitti bir canlılık oluşturursak ilgi artacaktır.

Ben Tolga. düzenleyen TtolgaTtolga, 15 Feb 2017 21:36

Teşekkürler :)

Re: Ben Emir düzenleyen Emir DemirciEmir Demirci, 14 Feb 2017 18:36

Aramıza hoş geldin Emir.İyi ki o öneriyi yapmışsın :)

Re: Ben Emir düzenleyen Jazzz90Jazzz90, 11 Feb 2017 22:14

Selam Ben Emir :)
Youtube Kanalınızdan Geldim
Keşke SCP Türkiye Kanalı Açılsa Diyen Kişi Bendim :))
Çevirilere Devam Edin Takipteyim
Seviliyosunuz

Ben Emir düzenleyen Emir DemirciEmir Demirci, 10 Feb 2017 17:11

Bütün alanları eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzu bu konu altından değil, özel mesaj aracılığıyla yapmanız gerekiyor. Aşağıda yer alan çeviriyi tamamladıktan sonra sitedeki yöneticilere özel mesaj olarak gönderiniz. Site üyeleri ve yönetim kadrosu listesine şu sayfadan ulaşabilirsiniz: http://scpvakfi.wikidot.com/system:members


İsim:

Çevirilecek olan metin:

Item #: SCP-2851

Object Class: Safe

Special Containment Procedures: All walls in Wing 9 of Site-47 are to be painted red. Personnel working at Site-47 are encouraged to wear at least one red article of clothing, and to decorate their homes and workstations with the color red. All documentation concerning SCP-2851 must include red text or a red background.

Description: SCP-2851 is an anomalous phenomenon affecting Wing 9 of Site-47, as well as all non-red documentation of SCP-2851. When exposed to either, subjects will hallucinate a voice (SCP-2851-1) continually speaking to them. Hallucinations will last from an hour to two days following the end of exposure.

SCP-2851-1 will encourage the subject to carry out kleptomaniac urges, have sexual intercourse, instigate duels to the death, and perform ceremonial blood sacrifices to an alleged deity known as "Taros'zedbreet." Of note is that SCP-2851-1 cannot anomalously compel subjects to carry out its suggestions.

SCP-2851-1 is easily distracted by the color red. When presented with a red substance or object, SCP-2851-1 will compliment subjects on their show of power, vitality, and bloodlust, followed by temporarily ceasing interaction with subjects. While SCP-2851-1 remains active, constant exposure to red has shown to reduce the frequency of its vocalizations, reducing the non-anomalous negative psychological effects it has on subjects.

Çevirmen alımları düzenleyen Jazzz90Jazzz90, 10 Feb 2017 10:19
Sayfa: 1 / 212sonraki »
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License