SCP-048
rating: +13+x

Madde #: SCP-048

Nesne Sınıfı: Hiçbir şey (açıklamaya bakın)

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-048 ataması SCP kataloğundan çıkarılacak. Gelecekteki hiçbir SCP bu numaraya atanmayacak.

Açıklama: SCP-048 uzun süre boyunca SCP ekibi tarafından "lanetli SCP sayısı" olarak düşünüldü: atanan tüm maddeler genellikle hiç kimsenin bireysel hatası olmaksızın yok edilme, görevden alınma, çalınma veya tüm bunların dışında vakıfta kaybolma eğilimi göstermiştir. Ek olarak, SCP-048 için görevlendirilen personel, nesnenin çeşitli varyasyonlarında %50 oranda daha fazla ölüm, parçalanma ve disiplin eylemleriyle karşılaşmıştır.

Numara 048'in doğaüstü özelliklerinin olup olmadığı bilinmiyor, fakat bu numara ile ilgili batıl inançlar göz önüne alındığında, çalışanların moralini korumak adına katalogdan kaldırılmıştır.

Ek Belge 1: Siz hurafeci piçlere bunun sadece sizin korkaklığınızdan ibaret olduğunu kanıtlayacağım. SCP-048 üzerindeki kısıtlama şimdi kaldırıldı ve [BİLGİ GİZLENMİŞTİR]'e atandı. - Dr. Cortez.

Ek Belge 2: SCP-048, [BİLGİ GİZLENMİŞTİR], bu sabah kazara çöpe atıldı ve kayboldu. Alakasız olarak Dr. Cortez'in kolları kazara korkunç bir yemekhane blender'ı kazası sonucu travmatik bir şekilde koptu. SCP-048 kapatıldı. - O5-11

Ek Belge 3: SCP-048, "Vampir Teknesi" diye bir şeyin hiçbir zaman var olmadığı çok belirginleştiğinde bir kere daha Vakıf Kontrolü altında arşivlerden çıkarıldı. Şu anda bu hatanın düşük seviyeli bir araştırmacının "muhteşem hikaye fikri"ni sabit diskinde SCP-048 için ayrılmış boş alanın üzerine kaydetmeye çalışması sonucu oluştuğuna inanıyoruz. Araştırmacı şimdilik tüm arşiv görevlerinden uzaklaştırılmıştır. - O5-11

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License