SCP-093 Ele Geçirilen Materyaller
rating: +3+x
Ele Geçirilen Materyaller

Bu dosyadaki tüm belgelere erişim iki Seviye 4 yetkili imzası gerektirmektedir. Buraya erişimde bulunmuş ve gerekli yetkiye sahip olmayan personel, işten çıkarılma, A Sınıfı amnesik ilaçlar, Keter muhafazasına güvenlik olarak atanma ve infaz dahil disipliner işlemlere tabi tutulacaktır.

Mavi Test - Gazete Makalesi 1

İlk testimiz sırasında sadece bir öğe kurtarılabildi. Bu terk edilmiş sığınakta mantar panoya iliştirlmiş bir gazete kupürüydü. Diğer makalelerin çoğu çürümüş haldeydi, ancak bir tanesi kurtarılabildi.

En Büyük Kutsal Baba Gelişmeyi Duyudu: Kirliler Arındırılıyor!

Oğulun Birleşik Toprakları'nın En Büyük Kutsal Babası, Kutsanmış Milislerin Kirliler'in bir çoğunu topraklarımızdan sürdüğünü duyurdu. Başkentimiz olan Yeni Roma Kirlilerden temizlendi. Vatandaşlar evlerine geri dönmeye davet ediliyor. Görkemli şehrimizin etrafındaki tarla ve ovalarda hala büyümeye devam eden Kirliler dolaştığından, çevredeki çiftliklerde yaşayan vatandaşlar evlerine dönmemeliler.

Kutsanmış Milisler, Kirlileri cezalandırarak bereketsiz topraklara sürebilecek yeni silahlar üretti. Tüm Kirliler sürüldükten sonra etkiledikleri Bereketsiz toprakları, bizim kutsal topraklarımızdan ayırmak için çalışmalar başlatıldı. Kutsal Babamız, Birleşik Topraklar vatandaşlarının bu sıkıntılı zamanlarda dua etmelerini ve Kutsanmış Milislerimizin fedakarlıklarını onurlandırmalarını istedi.

Kutsanmış Milislerimiz Kirlenmiş topraklarda cesurca seyahat ederken, evlerini kullandıkları vatandaşlara karşı bazı günahlar işlediği yalan haberleri geliyor. Kutsal Babamız, kendi izini taşıyanlara hakaret etmenin en büyük günah olduğunu ve bu suçlamaların cezalandırılacağını hatırlatmak istiyor. O ve onun adamları bizim için kendi hayatlarını feda ederken her ne şekilde olursa olsun onları desteklemek için çalışmalıyız.

Günahkar asilerin——

Yeşil Test - Gazete Makaleleri 2, 3, 4, Günlük

İkinci testimizde, bu alternatif dünyadaki olaylar dizisini çözmemize yardım eden bir çok materyal toplandı. Günlük, bulunduğu evin sahiplerinin son günlerini olduğu gibi dünyanın diğer bölgelerindeki faaliyetleri de görebilmemizi sağladı.

Gazete Makalesi 2

Gümüş Tüyler şehrini çevreleyen çiftlikler, bir haftadır komşularıyla sesli veya video bağlantıları ile iletişim kuramadıklarını bildirdiler. Yerel Yüksek Baba tarafından onay verilene kadar soruşturma başlatılamaz. Kendisi bu olayların dikkatinden kaçmadığını belirtiyor.

Sakinlerin yerel Kutsal Sözcülerini günlük olarak bilgilendirmeleri tavsiye ediliyor. Böylelikle başka kaybolma vakaları ile hızlıca ilgilenilebilir. Ayrıca, vatandaşların sığınaklara her duruma karşın stok yapmaya başlamaları tavsiye ediliyor.

Gazete Makalesi 3

Gümüş Tüyler şehri çevresindeki bölgelerde, Kutsanmış Sözcülerin kaybolması ile beraber Kutsal Baba Güvenlik ve Geçim tehlikesi olduğunu ilan etti. Bu bildirimle birlikte tüm çiftlik sakinleri derhal sığınaklara tahliye edilmelidir. Kirliler hakkında gelen karmaşık raporlar henüz doğrulanmadı.

Gazete Makalesi 4

— Yüce Şarkı şehri iletişim çabalarına cevap vermiyor. En kötüsü varsayılmakta. Kalbimiz sözlerimizi duyamayan bölgedeki herkes ile birlikte. Gümüş Tüy Kutsal Milisleri, şehrin Kirliler tarafından birçok saldırıya uğradığını ve vatandaşlar için tehlike haline gelmeden dört iğrençliğin yok edildiğini bildirmiştir. Yerel Yüksek Baba, vatandaşlara geleneksel silahların Kirlilere karşı hiçbir şey yapamadığını, sadece en kutsal aletlerin günahlarına nüfuz edebildiğini, bu yüzden kendilerini tehlikeye atmamaları gerektiğini hatırlatıyor.

Komşularının ağır günah işlediğinden şüphelenen vatandaşlar, belirlenen kontrol noktaları aracılığıyla derhal Kutsal Milislerle temasa geçmelidir -

Günlük

██-██-████ içimde ölcemize dair farklı bi his var, bu yüzden kemiklerimizi bulmaya gelcek kişi için herşeyi yazcam. Benim adım Herverf Jakulsiv. Ben bi çiftçiyim, rabstick ve mısır yetiştiriyorum. Oomları ve inkleri besliyorum. Eşim Opheri ve iki küçük olum Treven ve Lisstieria. Bu kitabı, yemek ve sığınma için gelen kutsanmış adamdan takasla aldım, sığınağımızı hazırlamaya başlamamızı ve burdan geçen dier kutsanmışlara burada oldumuzu farkettirmememizi söledi. Her şey yerle bir olmuş ve artık hiç bişey doru deyilmiş. Dediim gibi, her şeyi hazırladım, ertesi gün oraya gidiyoz. Kutsal adam sabah kalktımızda gitmişti, karım üzüldü çünkü dierlerinin aksine bize karşı kibardı. Sanırım yük olmak istemedi. Liss, evin etrafında olmadından emin olmak için onu aramaya gitti.

██-██-████ Hala ortaya çıkmadı demek ki gitti. Garip ama Liss bir mil ötede onun kıyafetlerini ve eşyalarını buldu ama kendi yok. Onları orda bırakmış. Ben eğitimli bi adam deyilim oldumu da sölemiyorum ama iki şeyi bi araya getirip orada hiç iyi şeyler olmadını söleyebilirim. Hepimiz için, özelliklede biz çünkü o şeyler gittikçe yaklaşıyor. Bazen kokusunu alabiliyorum bizde saklanıyoz. Uzun süre çürümüş ve toprağa girmemiş et gibi kokuyor. Onu toprak bile reddediyor sanırım. Gömülmelerine izin vermiyo

██-██-████ Geldi. Çok çabuk, hazır deyildik. Gece koku gelmeye başladı. Belkide bi sorun olmayacaktı ama Lil korkuyodu, bu yüzden sığınağa gittik. Trev çok yavaştı, onu görünce olduğu yerde ona bakmaya devam etti. Liss ve karımı sığınağa indiriyodum, bizi görmemiş gibiydi. Ta ki Trev çığlık atana kadar. Onu almaya gittim ama… Çok hızlıydı. Trev’i orda durup çığlık atıyoken gördüm, sonra o şeyin kafası üstüne eğildi ve bastırdı. Trev bize doğru merdivenlere koşmaya çalıştı ama göz açıp kapayıncaya kadar kayboldu. Kıyafetleri, o içinden buharlaşmış gibi mahzene düştü. Sığınağa girdim, kapıyı kapattım ve kitledim. Sanırım şimdi burda oldumuzu biliyo, içeri girmeye bizi de almaya çalışcak. Ne kadar kalcamız belli deyil ama yiyeceğimiz bol.

Yanılmışım. Yiyecek çürümüş, onlara birşey bulaşmış yada ben farketmemişim. Yiyebilcemiz her şeyi yiyoruz. Yemek var, ama yeterli deyil ve o şeyde gitmiyor. Bi yol bulmaya çalışıyor. Yine o kokuyu aldım. Duvardaki lifeweb fişinden geliyor, içinden Bi şey sızdı ve uzak durduk. Sonra Bi kaya gibi sertleşti ve artık kokmuyor. Belki de fişteki elektrik sonunda onu öldürür.

Bi göz atmak için yukarı çıktım. Bodrum iyi durumda, Trev'in giysileri hala merdivenlerde. Dışarı baktım. Başaramiycaz. Onlardan..on..yirmi..otuz… Sayamadım kadar çok vardı. Hepsi evin etrafında bir daire çiziyor. O yüzü olmayan kafalara bakarken… ve kokusu, o koku… Sığınağa geri döndüm ve kapıyı kitledim. Sanırım ailemin çürüyüp gitmesini görmek istemiyorum. Ne kadar çabuk o kadar iyi. Eşim kabul ediyor, Liss'e söylemeyeceğiz. Önce o olacak, sonra eşim, aşkım .. sonra ben. Üzgünüm ama üzgün deyilim. Aileme mümkün olan en iyi hayatı verdim. Bunu başımıza getiren o kutsal insanlardı.

Bu hatırayı büyük babamın anısına yazacağım. Yaşlıydı ve kendisinden de eski hikayeler bilirdi. Derdi ki o hakkında vaaz verdikleri Kirliler ve Bereketsiz topraklar, hepsi Kutsanmış Baba'nın Dünyaları bi araya getirmesi yüzünden. O şeyler en büyük günahlarımız. Bizimle ilgili kötü ve saf olmayan her şey onlar. Hiçbir şey bilmiyorlar ama yapıyorlar, neden yaptıklarını bile bilmiyorlar, sadece yapıyorlar, bizi kendilerine alıyorlar. Sonra yok oluyoruz.

Büyük babama onların ne olduklarını sordum ve bir sopa yaktı. Derin bir nefes aldı, dedi ki- Bilmiyorum. Kimse bilmiyor, itiraf edicek kimse yok. Ama bu sembolü görürsen, eğer görürsen… Koş oğlum, çok hızlı koş, çok uzağa koş ve saklan. Ve asla gördüğün yere geri dönme. Tüm bildiğim bu. - Sembolü hatırlıyorum, gömleğinin altında boynunda asılı tuttuğu kayanın üzerine işlenmişti. Ertesi gün büyük babam gitti, hiçbir yerde bulunmadı. Babam üzülmemişti, bir gün bunun olacağını bildiğini, büyük babamın eve gittiğini söyledi, Görüşürüz büyük baba, baba…

[VERİ ÇIKARILDI] Sembolün, SCP-093'ün yüzeyine kazınmış gravürlerden biri olan sembolle eşleştiği bulundu. Ayrıca, son testin kamera kayıtlarında SCP-093 kopyalarında fark edilen sembollerle de eşleşiyor.

Mor Test - Ofis Kayıt Defteri

SCP-093 ile yapılan üçüncü test, bir güvenlik üyesinin talihsiz kaybıyla sonuçlandı. Ancak, şimdi E-093 olarak adlandırılan alternatif dünyada uygulanan tıbbi prosedürler hakkında bilgi veren bir defteri ele geçirmemizi sağladı.

Hasta: Jennifer McZirka
Kurtarma Tüpü: 001-1
Karışım: 35% Gözyaşı, 30% Besin, 10% H.F.T., 25% Kutsama
Özet: Jennifer McZirka 20 yaş döngüsünde. 18. yaş döngüsü sırasında beyin hasarına ve ahlaki gelişimin bozulmasına yol açan bir hov aracı kazası geçirdi. Taşkınlıklara eğilimlidir ve sadece saf olmayan uyaranlarla sakinleştirilebilir. Bu nedenle sıklıkla, takılacak yabancılar aramakta. Ailesi, Kutsal Baba'dan onun aklının ve vücudunun onarılması için gözyaşları verilmesini talep etti. Hasta kabul edildi.

Gözyaşları için hazırlık sırasında hasta öfkeye kapıldı ve orada bulunan Kutsal El bir yatıştırıcı almaya gitti. Jennifer elbiselerini yırttı ve bana saf olmayan kelimeler kullanarak bağırdı. Bu yüzden kapıyı kilitledim ve Kutsal El'e dışarıda beklemesini söyledim. Onu Gözyaşları'na koymadan önce Jennifer ile yedi kez beraber olduğumu itiraf etmek biraz utanç verici. Benim için çok uzun zaman oldu ve ailesi onu bakımımıza terk etti. Ben de ona bakacağım. Onu Gözyaşları'na koymadan önce, vücut işlemlerini Kutsanmış Probe ile kontrol ettim ve bir can taşıdığını gördüm. Testler bana ait olduğunu doğruluyor. Onun karışımını buna uyum sağlayacak şekilde ayarladım ve vücudu bir hayat vermeye hazır olana kadar gözyaşlarının içinde kalacak.


Hasta: Yok
Kurtarma Tüpü: 001-2
Karışım: Yok
Özet: Yok


Hasta: Alberious Farafan
Kurtarma Tüpü: 001-3
Karışım: 80% Gözyaşı, 20% Besin
Özet: Alberious Farafan Gümüş Tüyler şehrinin dışında yaşayan bir çiftçi. Ailesini Kirlilere kaybettiğini iddia ediyor. Şehrin Yüksek Babalarına karşı gelerek kaybı için tazminat talep etti. Yüksek Babalar, Bereketsiz Topraklar dışında Kirlilerin olduğunu kabul etmiyor. Tazminat talebi reddedildi. Alberious bir Yüksek Baba'ya saldırdı ve ruhunun temizlenmesi için tutuklandı.

Onun karışımı öncelikle ruhuna sızıp kalbini temizlemek ve acısını hafifletmek için çoğunlukla gözyaşlarından oluşuyor. Kanun koruyucular, ailesinin gerçekten kayıp olduğunu belirtti. Bu nedenle Gözyaşı'nın dışındaki cezaları kaybına bir saygı olarak düşürüldü. . H.F.T.'nin sonuncusunu Jennifera kullanmıştım. Bu karışımda daha az gözyaşı kullanmalıydım. %80 istediğim miktardan çok daha fazla ama H. F. T elde etmek zorlaşıyor. Karanlığa gitmek zorunda kalabilirim.


Hasta: <====>
Kurtarma Tüpü: 002-1
Karışım: 75% Besin, 25% Kutsama
Özet: Savaşta yaralanan bir Kutsanmış Milisler üyesi. Yüksek Baba'nın özel isteği ile detaylar saklı.


Hasta: <====>
Kurtarma Tüpü: 002-2
Karışım: 75% Besin, 25% Kutsama
Özet: Savaşta yaralanan bir Kutsanmış Milisler üyesi. Yüksek Baba'nın özel isteği ile detaylar saklı.


Hasta: <====>
Kurtarma Tüpü: 002-3
Karışım: 75% Besin, 25% Kutsama
Özet: Savaşta yaralanan bir Kutsanmış Milisler üyesi. Yüksek Baba'nın özel isteği ile detaylar saklı.

Sarı Test - Bilgisayar Çıktısı , Kasadaki Günlük, ███-███

E-093'teki dördüncü test, bize bir tıp uzmanı veya hükümet tesisindeki bir teknisyen tarafından yazıldığı varsayılan belgeler sağladı. Kasada bulunan ███-███, onunla birlikte bulunan mühimmatın bileşimi ve temel bir ateşli silah olması gereken şeye bağlı gelişmiş ateşleme mekanizması nedeniyle SCP sınıflandırmasına girmesi düşünülmektedir.

Bilgisayar Çıktısı

Gözcülere hiç güvenmedim, yıllar önce bir şeylerin yanlış olduğunu hissetmiştim. 54. katta, masamın altında silah bulunan bir kasa var. Kutsal Milisler tarafından kullanılanlardan biri. Bana kardeşim gönderdi. Onların iddia ettikleri gibi olmadıklarını, dostlarımıza Kirlilerin bile yapmayacağı çirkin şeyler yaptıklarını söyledi. Bana savaşmaya hazır olmamı söylüyor. Ben bunu yapamam, şiddet kullanmayı bilmem, çok zayıfım. Siz kullanın, kendinizi kurtarın.

Kasadaki Günlük

Benim adım Herval Toliwis, bir sistem gözcüsüyüm. Benim işim, Tanrının Gözyaşları'nda yıkanan günahkarları izlemek ve belirtilen seyreltme süresine ulaştıklarından emin olmak. Bu işi 23 yıldır yapıyorum ve şimdi her şey dağılıyor. Artık En Kutsal'a uyamam. Gerçeği söylemeliyim.

Tahliye edilmemiz söyleniyor. Muhafaza tüpleri aşılmış. Dinlenme Yerinde Kirliler'den biri ortaya çıktı ve onu yok edemiyoruz. Canlı kamera görüntüleri onun nasıl oluştuğunu gösteriyor. Kalbimin, zihnimin ve dilimin bağını çözen şey de bu. Anlatmalıyım. Eğer gözcüler bu günlüğü görürlerse beni sustururlar o yüzden bunu saklamalıyım. Neyseki donanım konusunda bilgisizler böylece kolaylıkla gizleyebilirim.

Gözcüler, donanımın Kirliyi tuttuğundan emin olmamız için en son bizim gitmemiz gerektiğini söyledi. Bunun anlamı, gözlem odalarına ulaşması durumunda dikkatini dağıtmalı ve ölmeliyiz. Neredeyse tüm tüpleri parçaladı ve içlerindeki insanları emdi. Gözleri Kirli'ye doğru gönderdim. Ona dokundular ve bana bir parça örnek getirdiler. Kirliler günahkar değil veya bir itaatsizliğin ürünü değiller. Onların biz olduğundan şüpheleniyorum. Gözler örneğe bir tarih verdi. Benden daha yaşlı, hatta büyüklerimizden de daha yaşlılar. 200 yıl döngüsünden fazla. 200!

Sirenler çalmaya devam ediyor, ama ayrılmamız için hala sinyal gelmedi. Bu Kirli'nin tek olduğunu düşünmüyorum. Bir yerden, bir yere nasıl girebildiklerini gördüm. Kirli'nin oluşumu çok dengesiz, moleküller neredeyse gözlerimin önünde ayrılıp yeniden bağlanıyor, sanki her şeyi hareket ediyor. Sanki uzay zamanda kendini yeniliyor gibi. Peki neden buraya gelmiyor? Çok mu zor? Yoksa beni hissedemiyor mu? Gözleri yok, ağzı yok, yüzü yok, konuşamıyorlar, göremiyorlar, ama bizi hissediyor olmalılar.

Koku… Çok güçlü, her yönden geliyor. Ölülerin kokusu değil, ölmesi gereken ama nasıl ölüneceğini bilmeyen bir şeyden gelen bir koku. Kutsal Birlik Savaşı… Sanırım her şeyin başladığı zaman bu. En Kutsal'ın emrinde birleştik ama bizim için ne yaptı? Hiçbir şey. Biz sadece düzeni, başkalarının yüksek menfaatleri için çalışır halde tutarız. Bize daha önce hiç görmediğimiz şeylerin isteklerini yerine getirdiğimiz söyleniyor. Yalan, hepsi yalan. Öyle olmalı.

Gözleri, Kirliler'den aldığı örneğin bileşimine karşıt bir sıvı oluşturmak için kullanıyorum. Belki birbirlerini nötürlerler. Yakında mermileri buraya saklayacağım ve buradan çıkacağım. Silahı kullanamıyorum, bunun için fazla zayıfım. Ailemi aklımla koruyacağım, öfkemle değil. Tarlalarda güvende olacağız, nereye gitmemiz gerektiğini biliyorum.

Şimdi yukarıya aileme gideceğim. Donanımı çalışır durumda bırakıyorum. Kapatmam söylendi ama onları dinlemeyeceğim. Çalışacak ve izleyecekler. Gözler çalışabilecekleri süre boyunca görecek. Birisi bunu okuyacak ve ne olduğunu bilecek. Silahı al, sıvıyı al ve En Kutsal'ı dinleme. Biz onun dediğini yaptık ve lanetlendik.

███-███ iki 12 kurşunluk silindirli, tabanca tarzı bir silahtır. Tabanca her iki tarafta bir silindir olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle dönerek ikincisi yeniden doldurulurken diğer şarjörü ateşleyebilir. Mermiler tamamen boşalmadan önce 24 atış yapabilir. Bu tabanca üzerinde ateşleme pimi yoktur, bunun yerine aktif silindiri doldurmak için kullanılması gereken bir geri çekme kızak mekanizması vardır. Ele geçirildiği sırada 24 yuvanın tamamında, sonunda 32 iğne bulunan şırınga tarzı bir mermi vardı. Ateşlendiğinde, içerideki sıvıyı hedefe enjekte edeceği varsayılmaktadır. Hiç biri test edilmedi.

Bu silindirlerin standart .45 kalibrelik mermileri tutabildikleri test edildi. Silah, atış için ultra yüksek güçte bir manyetik ray sistemi kullanır, böylece mermideki barut asla kullanılmaz.

Kırmızı Test - Bilgisayar Çıktısı

Yetkilendirilen son SCP-093 testi yetenekli bir servis teknisyeninin kaybı ile sonuçlandı ancak herhangi bir evrende kamuoyuna açık olmadığı varsayılan bir çok bilgilendirici belgeyi ele geçirmemizi sağladı. Bunlardan en dikkat çekeni bir vakıf çalışanı tarafından onlarca yıl önce yazılmış gibi görünen 'Ajan █-██-█ Raporuydu.

Bu çıktılar ele geçirilen en iyi materyaldir. Bunları oluşturmak için kullanılan sistemin, konuşmayı metine çevirme dahil olmak üzere birden çok girdi formuna izin verdiği görülmektedir. Aşağıdaki bazı çıktıların ses kayıtları mevcuttur. Ancak ulaşma isteğinin nedenine ilişkin tam yazılı açıklama ile talep edilebilir. Bu çift giriş sistemi, metinlerin yapısını ve kullanıcıların arasındaki farklılıkları açıklamaktadır.

Tesis Yangın Planı

Tesisin boşaltılmasını gerektiren herhangi bir Acil Durumda, tüm Temiz-4 personeli Tren İstasyonu 3'e rapor vermeli ve tüplerini Tahliye Trenini aramak için kullanmalıdır. Treni aramak için herhangi bir miktarda Gözyaşı içeren yalnızca bir tüp gereklidir. Boş bir tüp treni çağırmaz. Temiz-2 ve 1 personel, Temiz-4 kişilerin ayrılmasından 10 dakika sonrasına veya Temiz-4 personeli tarafından yetkilendirilene kadar görevlerinde kalmalıdır. Temiz-3 personel belirlenen Temiz-4 Kriz Alanlarına geçmeden önce istasyonlarda ve silah dolaplarında koruyucu giysiler kullanmalıdır.

Raporlar

Üç Bereketsiz Bölge, son yedi gün içinde% 25 büyümüştür. Toplama Ekipleri bu bölgelerde Kirlilerin bulunmadıklarını, ancak bölgenin gözle görülür şekilde büyüdüğünü doğruladı. Temiz-5 seviye Yüksek Babalar, bu bölgelerin her birindeki Kutsal Odalarda ihlaller olduğunu doğruladılar, tüm odalar boş bulundu. Kirlilerin Kutsal Odalardaki muhafazayı ihlal ettiğine inanılıyor. Kalan Odalara ek koruma gönderilmekte.

Durum X-549

Bölge 6-4-TO'nun genişlemesi onaylandı. Bereketsiz Bölge muhafaza prosedürleri yürürlüktedir. Muhafaza Personeli sahaya sevk edildi. Bu, 30 gün içindeki onuncu rapordur. Temiz-5 Yüksek Babalar'ın raporları tüm etkilenenleri durdurdu. Şehir tam olarak kapatıldı, giriş ve çıkış tüm seyahatler engellendi. Diğer şehirler artık alarm modunda ve muharebe ekipleri şehir çevresine yollanıyor.

Durum X-550

Uydu görüntülerine göre Hufussia'nın Büyük Ülkesi düştü. Tüm kıta lekeli olarak kabul edildi. Günah salgını Levina'da da bildirildi ve kıta Kutsal Birlikten yardım istedi. Kendi salgınımız ve Kirlilere dair raporlar nedeniyle yardım reddedildi. Temiz-10 personeli, geçit üzerinden tahliye emri verdiler. Tüm Kutsal Birlik yetkili kişilerinin, durumu izlemek için için Yıldızın Gözü'ne tahliye edilmek üzere en yakın Gök Platformuna geçmeleri emredildi. Geçit Anahtarları, bu merkezden diğer uzay / zaman vektörlerine yayılımı önlemek için çıkarılmaktadır. Kurtarıcı Personel tahliye devam ederken raporları izlemek ve devam etmek için uyandırılıyor. Onun Kutsamaları En Büyük Günahımızı Affetsin.

Tahliye Kaydı

Tahliye işlemi devam ediyor. Mekik 1 fırlatıldı. Mekik 2 fırlatıldı. Mekikkkkkk(kkkkkkkkkk 3hata hata hata hata bırak bizi bırakın bizi bırakın neden neden neden Mekik 3 hata fırlatma durduruldu işlem Mekik 4 devam ediyor. Mekik 4 raporu fırlatma ertelendi, aşırı yük, triyaj protokolü devrede. Mekik 4 raporu yolcu kapasitesi doldu fırlatmaya hazırlanıyor fırlatmmmmmmmmmn neden neden neden neden bırakın bizi neden biz bırakın neden biz ne yaptık neden neden sistem elektrostatik aktivite tespit etti telafi ediliyor telafi ediliyor telaf telaf telaf telaf 101011011101101010101110011 arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr neden neden zarar biz ne yaptık neden zarar gördü ne yaptık sistem SİSTEM KAPATILIYOR

sistem açıldı kirlenmiş datanın arındırılma işlemi devrede NEDEN BİZ NEDEN BİZ NEDEN BİZ NEDEN BİZ NEDEN BİZ NEDEN NEDENNNNN
DİNLE

kayıt 5432-104-392 şşşşşiiiiffffffrrrrrre bbbbiiiizzzzzzziiiiiiiiiiiiaaaffffffffeeettttttttttt 5554444332 2 2 2 2 22222222 1 111111111----------- NEDEN NEDEN NEDEN NEDEN

sistem arındırılıyor

arındırılıyor

arınd

Saçmalık

bu yer ne la böle asfgdjdgrhdn tmm şimdi millet buraya yazıyo bnde yazcam adahdfkfjfn. Bu kayayı bizim evin orda gölde buldum parlak falandı oha çok iyi dedim aldım elime alınca göl yok oldu acayip Bi oda oldu falan bilmiyom afglhedfjdnf içine düştüm galiba şimdi burdayım ama ora nerde asjjdkdndnks filim seti gibi. Birinin sesini duyuyom aşa gelmemi istiyor ama kapı falan yok yardım istiyo git aq dedim ama sesini kesmiyo öbür odaya gidicem galiba ama ora korkunç yarı ömrüm gitti

sa bi kapı buldum ama duvarda diil yerde gidip o bağıran adama sus aq diyip eve gidicem bb

Ajan █-██-█ Rapor

Benim adım ██████ ██████████ ve Vakfın bir temsilcisiyim, dünyamdaki yıl 1972. Bu dünyada da aynı olduğunu düşünüyorum. Ama SCP-093'te gördüğüm kadarıyla, bu dünyadaki yaşam yaklaşık 1954'te sona erdi. SCP-093'ü bu merkezden başlayıp birkaç yeri ziyaret etmek için kullandım. Hiçbir bitkinin yetişmediği manzaralar gördüm. Hissettikleri her şeyi takip ettikleri için 'Kirliler'den kaçtım. Nasıl avlandıklarını bilmiyorum ama ne olduklarını öğrendim.

Yaklaşık 350 yıl önce bu dünyada bizim sahip olmadığımız bir teknolojik ilerleme yaşandı. Bunun kaynağı, tanrı benzeri bilinmeyen bir varlık olan O'nun gelişi gibi görünüyor. O dünyayı Kirli ve Günah dolu olarak ilan etti. Bu Günahları temizlemenin tek yolu da Günahkarları temizlemekti, geriye kalanın Temiz olacağı bir savaş ile. On yıllar boyunca onları bu savaşa hazırlamak için inanılmaz bilimsel gelişmeler verdi ve ortadan kayboldu. Ama savaş yine de gerçekleşti. Kutsal Topraklar Birliği, görünüşe göre bizim için ABD olan kıta.

Kayıtlar tutarsız ve bu zaman dilimiyle ilgili şeyleri detaylandıran kitaplar yasak. Bir dizi virüslü bilgisayar iletişimini izleyerek kayıtlı tarihin bir önbelleğini buldum. Görünüşe göre O'nun Aşkına bu savaşta kullanılan birincil silah, Kutsal Gözyaşları olarak adlandırılan bir şeye maruz kalmış insanlardı. Bu gün bile, terk edilmiş tıbbi tesislerde bulunan sıvı bir bileşim. Kutsal Gözyaşları, Günah'ı Kirli'den temizliyor ve Kendisini sevmelerini sağlıyor; en azından etikette belirtilen bu.

Elime geçen kayıtlar, bu savaşın devlet dışında başka nasıl yürütüldüğüne dair net değil. 'Kutsal Seçilmiş, Günahkarların topraklarında yürüdü ve günahlarını kendilerine aldı. Onun kutsaması için ağlayanlar kutsandı ve sevgisini inkar edenler Aydınlığı ile arınmıştı'

Ama görünüşe göre kimsenin nasıl başa çıkılacağını bilmediği bir şey oldu. ‘Kirliler’ yani yarı insan olan, dokundukları her şeyi yutan ve nefes alan büyük yaratıklar. SCP-093'ün bir kopyası ile buraya denk gelen biri tarafından yazılmış bilimsel bir rapor buldum. Bu canlılar, gözyaşlarının çok saf bir formuna maruz kalmanın sonucudur. Bu da maruz kalanlarda genetik bir yıkım ile sonuçlanır. Burada, Kuantum Yeniden Yapılandırma ile ilgili bir şeyler hakkında terimler var. Bunların hiçbirini anlamıyorum ama bir zamanlar herkes gibi insanlar oldukları anlamına geliyor ve kontrol edilemezler. Ama muhafaza edilebilirler. Gözyaşlarına ilgi duyuyorlar ve çeşitli bölgelerde gözyaşlarının en saf formuna sahip bir kişinin kaldığı merkezi bir nokta kuruluyor. İşte Kirli Topraklar olarak bilinen bu bölgede Kirlileri tuttular.

Bu konuda bir şeyler ters gitti, emin değilim ama her şey yerle bir oldu. Güç, kültür, insanlar, hepsi harabeye düştü ve şimdi bu şeyler hiçbir amaç veya yön olmaksızın etrafında salınıyorlar. Eğer kokuya dayanabilirseniz birinin yanında bile durabilirsiniz, yanınızdan geçip gidecektir. Ama eğer dikkatlerini çekerseniz, buraya kadar. Yıldırım gibi hareket ederler. Eğer hızlanmak için bir nedenleri yok ise salyangoz gibi hareket ederler. Bazen, sadece öylesine kovalarlar, bazen, öldürmek için…

Sanırım birisi bu tesiste ya da birileri, zeminin altındaki alanlardan gelen sesleri ve talepleri duyuyorum. Tesisi daha fazla keşfetmeden önce bunu yazmak istiyorum. Portalı kapatmak için SCP-093'ü giriş aynasından geri gönderdim. Bu şeyler dünyamızın içine girmemeli ya da bununla bir ilgimiz olmamalı. Tüm bunları anlayacak kadar akıllı olmadığımızı hissediyorum .

Kirlilerin ölebileceğini sanmıyorum. Ölümsüzler, ama olmak istemiyorlar. Sadece ölmek istiyorlar. Onlar… kafamda sanırım… Şimdiye kadar fark etmedim ama, bu odadaki ekipman bana tepki vermeye başlıyor, ekrandaki kelimeler, yardım için yalvarıyor. Ben, Gözyaşları'na dokunduğumu, kokladığımı, tattığımı hatırlıyorum, sadece bir dokunuş. Onu yemedim, sadece asitliğini test ettim, aptalca bir araştırma yöntemimiz var sanırım ha ha.

Yüksek Babalar hayatta. Sadece çizgi romanlarımızda hayal ettiğimiz O' nun verdiği teknolojiye sahipler. Bu makinedeki bazı kayıtlar uzay yolculuğunu gösteriyor, ama çok uzağa gitmediler. Sadece dünya parçalandıktan sonra dönüp geri almayı bekleyecek kadar… ama eğer oradalarsa… Bu binada benimle olan kim?

Kirlilere dönüşen insanların yüzlerini gördüm. Makinenin döktüğü resimlerde görünüyorlar, beni izliyorlar, bu odadalar. Bence bu dünyanın her yerindeler, şimdi sadece makineler tarafından görülüyorlar. Üzgün ​​ya da mutlu görünmüyorlar, sadece meraklılar. Sadece bilmek istiyorlar, neden… neden onlar… neden… neden oldu? Bilmiyorum… Gerçekten Bilmiyorum…

onlara dokunduğumda bana bir şeyler gösterdiler ve hiç birşey kayıtların söylediği gibi değil. Kirliler her şeyi hatırlıyor. Dokundukları her insan onların bir parçası haline geliyor. İçlerinde güvende ama bizim için ölü. Her zihin, her duygu, her terör, onlar için sonsuz. onlara katılmak istiyorum ama… yapacak çok şey var… Benden bulmamı istiyorlar… onu bul, öldür.

Savaş yoktu. Oydu oydu oydu o o o o. Zaman ve uzayın katmanlarından geldi, ışık ve karanlık dünyasından geldi ve onları çağırdı tanrılarıymış gibi ve ona inandılar ona dokundular ve tattılar onun mülkü oldular istediğini yaptılar O HALA BURADA SCP-093ü getirdi bilmiyorum bilmiyorlardı ama o ona ait, onun dünyalar arasında gezmesine yarıyor ve ben onu Kırdım ha ha ha ha parçalarını deliklerden fırlattım ki kapıları bizimki gibi kapalı kalsın zaten eve dönemem

kayadan ses çıkarıyor, bir şekilde, nerede olduklarını biliyor ama onlara dokunamıyor, eğer kayayı saklarsan arayamaz çünkü o da sıkışmış. Al sana orospu çocuğu al sana güm güm güm ha ha ha

ona dokundum. Yumruğum ve silahımla. ve yere düştü. ama geri dönecek. yakında. Üzgünüm, elimden geleni yaptım, şimdi uyuyalım, lütfen… bırakın… ben… Uyuy…

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License