SCP-231
rating: +8+x
scp-heritage-v3.png

BURAYA GİZLİ MESAJ BULMAK İÇİN GELDİN, DEĞİL Mİ? SENİ KENDİSİNE ÇEKİYOR, DEĞİL Mİ? THE ÇEKİCİ. THE ENTRİKALI. THE GİZEMLİ. CEVAP ARAMAYA DEVAM EDİYORSUN. YANLIŞ YERE BAKIYORSUN.

scp-blank.png

O5-██'nin emri ile fotoğraf kaldırılmıştır.

yedi mühür, yedi yüzük. Kızıl Kral için yedi gelin
Madde #: SCP-231-7 (Ek SCP-231-1 den SCP-231-6'ya kadar inceleyiniz)doğum yatağının etrafında toplanıyorlar, aptal ve bilge olanlar. çocuğun doğacak olmasından korkuyorlar, ki bu çocuğun sesi gökyüzünü yırtacaktır.

Nesne Sınıfı: Keterinananlar Kralın gelişi için ormanı kolluyorlar. lambaları parlak bir şekilde, gecenin içinde getireceği yeni dünyayı bekliyorlar.

Tesis ve Personel Gereksinimleri: O5-██'in özel emri üzerine, bundan sonraki ek SCP-231-7'nin dosyasına eklenecektir.
ejderha gölgelerde bekliyor, nefesi karayı kavuracak. kaledeki kahraman kılıcını çeker ve bekler.
SCP-231-7'ye atanmış bütün personel sırayla bölgede iki ay geçirdikten sonra bir ay boyunca psikolojik destek almalıdırlar. SCP-231-7 gizli bir iskanda tutulmalıdır. SCP-231-7'ye atanmış bütün personel gözü bağlı bir şekilde Tesis-19'dan En az yedi farklı ulaşım şekli içeren bir yoldan taşınacaktırlar ki bu ulaşım şekillerine bunlarla sınırlı olmamak üzere hava taşıtı, otomobil, yer altı tüneli ve ████████████ dahildir. Taşınma işlemi esnasında göz bağının kaldırılması acil katledilme nedenidir.
kuledeki prenses çok uzağa saklanmış. fakat cennetin altındaki hiçbir şey damatı sıkıştıramaz.
SCP-231-7'ye atanmış bütün personelin tesise girmelerine izin verilmeden önce ağır psikolojik testten geçmeleri gerekir. Bireylerin Milgram İtaat Sınavında en az 72 puan almaları, evli olmamaları, yavruya sahip olmamaları, ve vakfa karşı kesin bir şekilde sadakatli olmaları gerekir. Axis II rahatsızlığına karşı yapılan Normal psikolojik görüntüleme prosedürlerinden sözkonusu D-Sınıfı personel 110-Montauk Prosedürünü gerektiği gibi uygulayabilecek zihinsel kapasiteye sahip oluncaya kadar feragat edilmiştir.
Luke 23:34.
SCP-231-7'nin kötü durumuna sempati gösteren/veya kurtarmak isteyen Personel bir an önce başka bir projeye transfer edilecektir. Hertürlü ciddi kurtarma girişimleri acil katledilmekle karşılanacaktır. SCP-231-7'nin Korunmasında hizmet etmiş olan personel artık diğerlerine bilgi vermek zorunda değildir. SCP-231-7'ye atanan personelin ismi ne resmi kayıtta tutulacak ne de sözkonusu personelin kişisel dosyalarında bulunacaktır.
yüzlerinde kötü gülümsemeler ile etrafta toplanıyorlar, ruhsuz ve ölü olanlar. onun ruhu çözülse bile, en zalim beyinler onu yatağında tutacaklar.
Tesis üzerindeyken SCP-231-7'ye atanan bireylere kimliklerinin gizli kalması için ses değiştirici bulunan gizleyen başlıklar verilecektir. Tesis üzerindeki personel sözkonusu üniformayı diğer kadro üyelerinin varlığında çıkarmaktan sakınmalıdırlar. Görev dışı saatlerini özel odalarında geçirmeleri gerekir.

110-Montauk prosedürünü gerçekleştirmek için her ay Altı adet Sınıf-D Personel SCP-231-7'ye atanacaktır. Vahşi suçlular yanlışlıkla gerçekleşen ölüm ihtimaline karşı 110-Montauk işleminde kullanılmamalıdırlar.

Özel Saklama Prosedürleri: Tekrarlanan kaçış ve intihar girişimleri, ve SCP-231-1'den başlayarak SCP-231-6'ya kadar devam eden saklama başarısızlılarından dolayı, SCP-231-7'nin saklanılması şu şekilde düzeltilmiştir: SCP-231 Ses geçirmeyen bir tutma hücresinde tutulacaktır. Yakınında bulunan tutma hücrelerine altı adet Sınıf-D personel 110-Montauk prosedürünü gerçekleştirmek için atanmıştır. Kameralar hücrenin her bir köşesini her an izleyecektir, ve günde 24 saat boyunca insan kontrolünde olmalıdır. Bozuk izleme ekipmanı bir an önce psikolojik kontrolden geçmiş personel tarafından değiştirilecektir. Kapılar sadece kontrol ve izleme merkezinden yapılan olumlu eylem üzerine açılacak bir şekilde, Manyetik olarak kilitli olacaklardır. Buna ana tutma Hücresine bağlı olan diğer altı Sınıf-D personelin tutma hücrelerinin kapıları da dahildir.
SCP-231-7 Prosedür 110-Montauk hariç her zaman bir hastane yatağında kontrollü olarak tutulacaktır. Su ihtiyacı serum ile damlatılarak karşılanacaktır. Beslenme günde iki kez yemek borusu aracılığı ile Hipokratik Yemini etmemiş personel tarafından gerçekleştirilecektir. Hiçbir suretle narkoz, anestekinezi ya da diğer onaylanmamış ilaçlar SCP-231-7'ye işlenmeyecektir.
çömlekçi çırağına yedi adet çömlek yap dedi. altısını zarafet ve yetenekle yaptı, sonununcusunu bozuk yaptı.
Prosedür 110-Montauk her 24 saatte bir kez Sınıf-D personel tarafından gerçekleştirilmelidir. Prosedür 110-Montauk sırasında en az bir adet Güvenlik İzni 4/231'e sahip olan Kadro Personeli prosedürü daima kamera ile izlemelidir, Fakat SCP-231-7'nin çıkardığı sesler çok tedirgin etmeye başlar ise ses kapatılabilir. Prosedürün ardından, bütün Sınıf-D personelin tutulma hücrelerine geri dönmeleri gerekir yoksa patlayıcı tasmaları infilak edilir.
ahmak ay artık ulumuyor, yas tutan siyahlığı gitmiş. onların rüyalarında ise yüzü fırsat kolluyor, onları geri almak için.
[██-██-████ TARİHİNDE O5-██'İN EMRİ İLE BİLGİ ÇIKARILMIŞTIR. BİLGİ ÇOK GİZLİ 231-110-MONTAUK BELGESİNE TAŞINMIŞTIR. 231-110 MONTAUK BELGESİNE ERİŞİM SADECE GÜVENLİK İZNİ 4/231'E SAHİP PERSONEL İLE SINIRLANDIRILMIŞTIR.

Açıklama: SCP-231-7 █ ve ██ yaşları arasında olan █████ ve [BİLGİ ÇIKARILDI]'ya sahip olan bir kadındır. Kral kur yapma kıyafetlerine bürünmüş, gelinler yataklarında. doğmamış prensler hevesle kafalarını çıkarmak için uykuda bekliyorlar.
SCP-231-1'den 7'ye kadar olan SCP'ler ██████████, ██'dan, Bir polis baskını sırasında Kızıl Kral'ın Çocukları denilen bir organizasyonun(██-██-████'daki ████████████ ██████ gazetesindeki makaleye bakınız, "Polis Satanik Sex Tarikatına Baskın Yaptı, Yedi Kişiyi Kurtardı" ) Deposundan kurtarıldı. Kurtarılmasından 24 saat sonra SCP-231-1 (gerçek ismi ████████████ ████████████ ) Çok kötü ağrı çekmeye başladı ve üç dakika sonra SCP-██ (█████████ ██████████)'yı dünyaya getirdi, ███ kişiden fazlasının hayatını kaybettiği ██████████ bir olaya neden oldu. Vakıf Personeli hemen SCP-231-2'den SCP-231-7'ye kadar olan SCP'leri ele geçirdi ve, Tarikattan ortaya çıkarılan bilgiler sayesinde, gelecekte meydana gelmesi mümkün olacak olayları engellemek için 110-Montauk yapılmaya başlandı. tavuklar kümesteydi ve yedi yumurta yumurtladılar, Tilki gecenin karanlığında sürünüp yumurtaları çalana kadar.

Ek 231-a: SCP-231 Birimlerinin şimdiki durumları.
altısının bağlarından koparılmıştı ve artık şarkı söyleyemeyecekler iken. yedincisi tamamı ile çözülüp gelir ve bütün çanlar çalar.

 • SCP-231-1 (██-██-████'da vefat etti): İyileştirme operasyonu sırasında SCP-██'yı doğururken öldürüldü. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Alfa'ya bakınız. ilki doğum yaptığında, bütün kuşlar şarkı söyledi. onun çırtlak feryatları gökleri salladı, ve Kralını çağırıyordu.
 • SCP-231-2 (██-██-████'da vefat etti): İkinci SCP-██ numunesi fetüsünü kaldırma girişimi sırasında öldürüldü, ve acil ██████████ olayına neden oldu. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Bravo'ya bakınız. doktorun bıçağı sayesinde ikinci dünyaya bir yaşam getirdi. zamansız bir biçimde sessiz bir ayın altında oyulmuş, Kralın kırmızı bayrağı açılmış.
 • SCP-231-3 (██-██-████'da vefat etti): 110-Montauk'un uygulanması sırasında uzun bir rahatsızlık durumu nedeni ile kendini imha etmiştir. SCP-██ hemen bir ████████████ olayı geçirdi. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Charlie'ye bakınız. onun üçüncü gelini duyulmadı, yardım çığlıkları gözardı edildi. hayatını bir cerrahın bıçağı ile durdurdu, ve onu Bizim Lordumuza verdi.
 • SCP-231-4 (██-██-████'da vefat etti):SCP-500 işlenme girişiminde bulundu. Başarılı olmasına rağmen SCP-██'nın bütün izleri sistemden atıldı, atılanlar hemen bir █████████████ olayı geçirdi, SCP-231-4 dahil birkaç kayba neden oldu. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Delta'ya bakınız. dördüncü bir hançer hazırlar ve kalbine yerleştirir. muhteşem çözüm Kralın ayırdığını saflaştıramaz.
 • SCP-231-5 (██-██-████'da vefat etti):Prosedür 110-Montauk'un acemice uygulanması sonucunda SCP-██'yi doğurdu ve bir saat sonra, bir █████████████ olayı geçirdi. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Aleph'e bakınız.Sınıf-D personelin işe alım profili ikinci bir acemice uygulanmış Prosedür 110-Montauk'u engellemek için küçültüldü. beşincinin tacı tilki'nin konumuna düşürüldü. mağara muazzam bir yıldırım ile ayrıldı, bir kıyamete yol açtı.[/size]]
 • SCP-231-6 (██-██-████'da vefat etti): SCP-231-6 ve SCP-231-7'nin kurtarılmasında sözkonusu silahı kullanan Ajan ██████████ tarafından desteklenen ve kışkırtılan bir kaçış girişimi sırasında öldürüldü. Ajan ██████████ SCP-231'in uzun süreli teşhirinden, zorla edindiği SCP-[GİZLENDİ]'den ve sözkonusu silahın SCP-231-6 ve SCP-231-7'nin kurtarılmasında kullandığı için yüksek stres seviyelerinin tepkilerini sergiledi. Ajan ██████████ silahlı bir çatışma sonucunda öldürüldü, fakat başıboş bir mermi SCP-231-6'nin da imha edilmesine neden oldu. SCP-231-6'nin Fetüsü SCP-██ bir ████████████ olayı geçirdi. Bu olay sonucunda, O5 kadrosu hemfikir biçimde personel ilkelerini düzeltmek için oy verdi. Daha fazla bilgi için Yaralı/Ölü Raporu Olay 231-Foxtrot'a bakınız. altıncının gününde, duvarlar yol verdi, we okyanuslar küle dönüştü. onun doğumu işe yaradı, Kral'ın mahveden ayıplaması altında
 • SCP-231-7:██-██-████'den itibaren, SCP-231-7 başarılı biçimde Tesis ██████'de saklanmaktadır. yedinci gelin ayın gelgitlerini kıracak ve ay artık parlamayacak. çok uzaklarda olmayan bir gün gelecek ve zamanın ölümünü dünyaya getirecek.

Ek 231-b: O5-██ tarafından yazılmış resmi yazı

Sevgili Dostlar,

Fark ettim ki son zamanlarda, SCP-231'e ilişkin bazı söylentiler ortaya çıkmış. Personel moralindeki düşüşten dolayı, Bazı genel noktaları açıklamaya karar verdim.

 • Evet, Prosedür 110-Montauk duyduğunuz kadar dehşet verici, ki bu yüzden sadece Sınıf-D personel bunu uygulamak için yetkili. Evet vahşi [GİZLENDİ]'yi içeriyor.
 • Hayır, SCP-231'e attanmanız sizin vakfa sadakatinizi test etmek için, sizin ██████████ eğiliminizden, veya başka herhangi bir şeyden dolayı planlanmadı.
 • Hayır, SCP-231 bir işkence uygulaması değil.
 • Evet, bazı kadro üyeleri başarı ile kendi isteklerinden dolayı SCP-231'den transfer edildi. Hayır, SCP-231 üzerine çalışan herkes projeden ayrıldıktan sonra imha edilmedi.
 • Evet, SCP-231'e atanan Kadro üyeleri eğer isterlerse projeden ayrılmadan önce A Sınıfı Amneziyak alabilirler. Evet, bundan sonra düzmece anılar ekleniyor. Hayır, düzmece anıları tespit etmek ya da eski anıları yeniden elde etmek için kullanılan yöntemler işe yaramıyor. Evet, bazılarınız SCP-231 üzerinde çalıştı ve hatırlamıyor.
 • Hayır, SCP-231-7'yi kurtarmaktan vazgeçmedik, fakat o konudaki araştırmalar son nokta dikkat ile gerçekleştirilmeli. Daha sonra meydana gelen SCP-██ numuneleri ile ilişkili Daha sonradan meydana gelen her ████████████ olayının etkisi ile Yüksek bir ihtimalle SCP-231-7'nin ████████████ eylemi XK sınıfı dünyanın-sonu-senaryosu meydana getirmesi ile sonuçlanabilir. Bu bilgi tarikatçıların defterleri ile desteklenmektedir (döküman "Yedi Gelin, Yedi Mühür," SCP-231-Eki B'ye bakınız).
 • Hayır, Zavallı kızın ızdırabını sonlandırmak veya onu uyuşturmak bir seçenek DEĞİL. 110-Montauk'un çalışması için ne olduğunun farkında olması gerekiyor.

Son bir not: Vakıf görevini tamamlamak için bir çok tatsız şeyler yapmaktadır, fakat görevimiz bedelini ödememizi gerektirecek kadar önemlidir. SCP-231'in saklanması en tehlikeli görevlerimizden biridir, fakat bize verdiği doğrudan tehlike yüzünden değil (SCP-682 gibi), azmimizin masum birisinin acısına duyduğumuz sempati yüzünden gardımızı indirmemizden veya canavarca işler yaparak canavar olup azmimizin sönmesidir. Sadece işlerinizi yapın, ve filozofçuluğuzu psikiyatriste saklayın.

Saygılarımla,
O5-██
Onu kurtarmaya çalıştıklarını söylediklerinde inanma. Neden uğraşsınlar ki ? Zaten istedikleri şeye tam olarak olmasını istedikleri yerde sahipler.


Ek-c: Güncelleme
//231-07'nin Prosedür 110 Montauk'a verdiği duygusal tepki, sözkonusu prosedür tam anlamı ile uygulanmasına rağmen son zamanlarda azalmış görünüyor, ki bu SCP-██'nin ████████████ olayı geçirme tehlikesini arttırıyor. İki adet seçenek önerildi.

1. Prosedür 110-Montauk'tan daha çok duygusal tepki getiren yeni bir saklama prosedürü üzerinde çalışılması.

2. SCP-231-7'ye Sınıf A amnestik işlenerek, onun normal duygusal tepki durumuna döndürülür. Sözkonusu hafıza değişimi yükseltilmiş duygusal durumu sürdürmek için Prosedür 110-Montauk uygulanırken gerçekleşir ve buna takiben hafıza sıfırlanır.

Lütfen danışın.
doktor tanrısına neyi aradığını asla söylemez. aksine kendini saklar, ve sessizce, ağlar.
Dr. ████


Ek 231-d: Karar
Proverbs 1:32
İlk mümkün olan anda İkinci seçeneği gerçekleştirin.
onların tanrılarının kendi sesi, kararı o verir, onların sözü ile ilan eder. "korku ve acı içinde bırakın onu(kız), belki üçüncü gibi olur."
O5-██


Ek 231-e: Akibet
Ezekiel 6:14
İkinci seçenek gerçekleştirildi. SCP-231-7'nin duygusal durumu %100 etkiye döndürüldü. Dr. ████ daha sonra yükselmiş duygusal stress nedeni ile intihar etti. Tedavinin yararı analiz edilmeye devam edilecektir.
doktorun silahı yolun sonunu buldu, doktor silahı kulağına koydu. onun(kız) aşağılandığı gibi, zavallı çocuk, doktor korkusuna verdi.
Dr. ██████████


Ek 231-f: Tedavinin Yararının Devam Eden Analizi
Revelation 18:21-24
Bazı analizlerden sonra, Prosedür 110-Montauk'un her gerçekleştirilmesinde hafıza değişimi gerekli değil. Aslında, maddeyi tekrar işlemeden önce biraz beklemek daha iyi olur. Birey 231-7'nin Duygusal tepkisinin analizi Prosedür 110-Montauk'un prosedürün üçüncü ve dördüncü performansında zirve yaptığını gösteriyor: Uygulamaların gerçekleşmesinden meydana gelen endişe görünüşe göre bir süreliğine duygusal tepki prosedüre duyulan yatkınlık tedavinin etkisini azaltmadan arttırıyor. Önerim Sınıf A Amnestiklerin haftada bir kez Prosedür 110-Montauk sırasında işlenmesidir. Takvim bu doğrultuda değiştirilmiştir.
[[size 0%]]onun hafızası kaygan bir şey, en güçlüsü dayanacak. onun ağlaması büyümeye başladığında, onların ilaçları aklını saflaştıracak.
Dr. ██████████

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License