SCP-245-1-A
rating: +1+x

Uyarı. Bu dosyaya yalnızca yetkili personel tarafından erişilebilir.

SCP-RPG için Dosya Bilgileri: "The Lone and Level Sands"

Dosya Adı: SCP-245-1.zip
Dosya Boyutu: <50 mb
Ana Parola: largecosmiclouse

Temel Özet

startingmap.png

SCP-245-1'in yaratılışında kullanılan, başlangıçta yüklü örnek haritası. Bu haritadaki değişiklikler SCP-245 proje başkanına bildirilecektir.

SCP-245-1, SCP-245 projesi için zaman ve kaynak kısıtlamaları nedeniyle basittir. Hikaye, kum golemlerinin saldırılarından korunmak adına büyükannesinin kılıcını ve kalkanını almak için heveslenen genç bir ana karakterden bahsediyor. Bu macera sonucunda karakterin kralın kayıp kızını kurtarmak için bir arayışa girmesi gerekecektir.

Bu görev, haydut kampını bulmak için tamamlanması gereken çeşitli yan görevleri ve prensesin kaçırıldığına inanılan haydut liderini içerir. Haydut düşman karakteri bir yemdir ve prenses ondan isteyerek ayrılır. Birincil düşman karakter (Ozymandius) daha sonra gelir ve yan maceraların tamamlanmasıyla amaçlarını yerine getirdiği için ana karaktere teşekkür eder.

Kral, ana karakteri düşman karakterle olan son çatışmanın gerçekleşeceği bir piramite yönlendirir. Düşman karakter son anda bir tören gerçekleştirir ve ana karakterin düşman karakterle ile savaşması gerekir. Bu savaş tamamlandıktan sonra jenerik çıkar. Jeneriği takiben, SCP-245'in tam bir açıklaması görüntülenecektir.

ek
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License