SCP-2627
rating: -3+x
boardwalk-entrance.jpg

Gündüzleri SCP-2627

Madde #: SCP-2627

Nesne Sınıfı: Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri: Vakıf, Kuzey Carolina eyalet düzenleyicileri ile SCP-2627'yı tadilatlar dolayısıyla süresiz kapatmaları için etkileşime geçti. Gözetim ekipmanı sürekli olarak SCP-2627'yi izler ve MTF Pi-9 ("Okyanus Dalgaları"), yetkisiz erişimi engellemek için SCP-2627'nin her iki tarafında varlığını korur.

Açıklama: SCP-2627, Amerika'daki Kuzey Karolina Eyaletinin Ocracoke Adası'ndaki anormal bir iskele girişidir. Yerel saatle 00:17 ile 00:23 arasında SCP-2627'yi yürüyerek geçmek, geniş ölçüde kesişen tahta iskeleler ağı hariç, yapay yapılara sahip olmayan bir Ocracoke Adası versiyonuna götürür.

Tahta iskeleler adayı kaplar1 ve adayı çevreleyen okyanusa 1,7 kilometreye kadar uzanır. Tek bir iskele, Silver Lake limanından ana karaya uzanır; burada benzer bir tahta iskele sistemine, kapalı köprülere, yükseltilmiş yürüyüş yollarına ve maden tünellerine bağlanır. Uzun mesafeli drone araştırması, bu ağın kapsamadığı hiçbir Kuzey Amerika bölgesi olmadığını ortaya çıkarmıştır.

İncelenen alanlarda, hayvanlara bağlı bitki ve mantar türlerinin varlığına rağmen, hayvan yaşamı belirtileri bulunamamıştır. SCP-2627 aktive olduğunda yürüyüş yollarının birinde olmayan herhangi bir hayvan dokusu kalıcı olarak kaybolur.

Tahta iskele sisteminden SCP-2627 inaktif olduğunda küçük bir kumula götüren, SCP-2627'nin emsali dışında herhangi bir çıkış yoktur.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License