SCP-2851
rating: +5+x
300px-Color_icon_red.jpg

Aşılama Resmi


Madde #: SCP-2851

Nesne Sınıfı: Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri: Bölge-47'deki 9.cu Kanadın bütün duvarları kırmızıya boyanacaktır.
Bölge 47'de çalışan personel en az bir parça kırmızı kıyafet giymeye, evlerini ve işyerlerini kırmızı renk ile dekore etmeye teşvik edileceklerdir.
SCP-2851 ile ilgili bütün belgeler kırmızı bir yazı içermek veya kırmızı bir arka plana sahip olmak zorundadır.

Açıklama: SCP-2851 Bölge-47'nin 9.cu Kanadını ve SCP-2851'in Kırmızı olmayan dökümanlarını etkileyen anormal bir olgudur.
Bunlardan herhangi birine maruz bırakılan denekler sürekli olarak onlarla konuşan bir ses halüsinasyonu duyacaklardır. (SCP-2851-1)
Halüsinasyonlar bir saatten iki güne halisinasyon maruziyetinin sonuna kadar sürecektir.

SCP-2851-1 denekleri kleptoman dürtüler uygulamaya, cinsel ilişkiye girmeye, ölümüne tahrik duellosu yapmaya, "Taros'Zedbreet" olduğu idda edilen bir tanrı için kan kurban törenleri yapmaya teşvik edecektir.

SCP-2851-1 kırmızı rengi tarafından kolaylıkla avutulabilir. Kırmızı bir madde veya obje sunulduüında, SCP-2851-1 deneğe onun güç gösterisi, diriliği, ve kanasusamışlığından dolayı iltifat eder,ve bunu takiben geçiçi bir süreliğine denek ile etkileşimi kesilir. SCP-2851 aktif iken, sabit bir şekilde kırmızıya maruz bırakılmasının konuşma sıklığını azalttığı, ve denekler üzerinde anormal olmayan negatif psikolojik etkilerinin azaldığı gözlemlenmiştir.


Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License