SCP-2915
rating: -1+x
doomsign.jpg

Sınırlama zamanı sırasındaki tabela.

Madde #: SCP-2915

Nesne Sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-2915 Vakıf ajanlarına ait olarak, MTF Psi-25 "Arabaya servise hapsolmuş" gözetimi altında tipik bir Wendy's şubesi gibi işletilir. Personel, Wendy's şirketi tarafından sağlanan tüm profesyonel standartlara bağlı kalmalıdır. Gece vardiyası bekçileri gaz maskeleri ve geniş spektrumlu UV ışıkları ile donanımlı olmalıdır.

Derin dondurucu asma kilitli olarak kalmalıdır.

Çalışanlar içeriden gelen tüm sesleri göz ardı etmeye teşvik edilir.

Açıklama: SCP-2915 ██████, Ohio'da bulunan bir Wendy's restoran şubesidir. Kuruluş iki temel anormal özelliği sahiptir.

  1. Sınırlama zamanı dahilindeki menü normal Wendy's ürünlerine, sağlık standartlarına veya dünyaya özgü tipik biyokimyaya uymuyordu. Binadan kurtarılabilen tüm ürünler kontrollü laboratuvar çalışması için alınmıştır.
  2. Derin dondurucu bir zemine sahip değil. Bulunan boşluğun derinliği bilinmiyor – sondaj görevlerinin başarısız olduğu kanıtlandı. Altı vinç sistemi derin dondurucunun tavanına tutturulmuş ve her biri bir zincir ve büyük bir et kancasından oluşuyor. Vinçler kapının yanındaki bir dizi valfle kontrol ediliyor. Bir zincir boşluğun daha aşağısında kalıyor.

Derin dondurucu boşluğunun altına inme denemeleri başarısız oldu – dört ayın üzerinde bir süre önce en uzun süren sonda ile olan iletişim kesildi. Valfleri kullanımının ötesinde zincirlerin boyunu ayarlama denemesi yapılmamıştır.

Şu anda kimyasal yapısı belirlenememiş olan sarı gaz derin dondurucudan gece saatlerinde, genellikle 0200 ve 0445 arasında sızacaktır. Gaz havadan ağırdır, hafifçe zehirlidir (uzun süreli maruz kalındığında akciğerlere ve böbreklere zarar verecektir) ve yoğun morötesi ışınım altında dağılır.

Derin dondurucu içinde kimi zaman sesler duyulabilir ve şaftın içine vurma, zincirlerin sallanması, kapının içindeki metalin kazınması ve Frank Sinatra'ya ait “I’ve Got You Under My Skin” şarkısının uzaktan gelen yankılı seslerini içerebilir

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License