SCP-343
rating: +30+x
scp-heritage-v3.png

Madde #: SCP-343

Nesne Sınıfı: Güvenli

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-343, Asgari Güvenlik Sitesi 17'de 6.1 m x 6.1 m (20 ft x 20 ft) bir odada bulunmaktadır. Talep ettiği öğelerin sağlanması ve her gün en az bir ekip personeli tarafından ziyaret edilmesi gerekir. SCP-343'ün doğası gereği daha fazla güvenlik önlemi ve erişim hakkı sağlama girişimleri gereksiz/imkansızdır (açıklamaya göz atın).

Açıklama: SCP-343, görünüşte ırkı olmayan, insansı, bariz bir şekilde her şeye gücü yeten bir erkektir. SCP-343, Prag sokaklarında dolaşırken keşfedildi ve bir ekip üyesinin kendisinin sokakta gözden kaybolup bir çatı katında tekrar ortaya çıkmasına şahit olması sonucunda gözaltına alındı. SCP-343, muhafazasının imkansız olduğu kanıtlandığından dolayı kendi isteğiyle bölmesinde gözaltına alındı (notlara göz atın).

Ek #343-1: "SCP-343 burada personel tarfından 'Tanrı' lakabıyla anılmasına rağmen yaşlı bir adam gibi görünüyor, fakat özellikleri her gözlemcide farklı bir şekilde gözlemleniyor. Onunla yaptığım ilk konuşmada düpedüz evrenin yaratıcısı olduğu iddiasında bulundu. Bunu kanıtlamasını istediğimde güldü, odanın duvarı boyunca yürüdü ve birkaç saniye sonra elinde bir hamburger ile geri döndü. İkinci kez ziyaret etmek için geri döndüğümde, daha önce boş olan hücresi mobilyalarla döşenmiş, Eski İngiliz tarzında uğuldayan bir şömine ile tamamlanmış ve dışarıdan görüldüğünden birkaç kat daha büyük bir şekilde görünüyordu. SCP-343 insanlarla konuşmayı seviyor ve tüm konularda bilgi sahibi gibi duruyor. SCP-343'ü ziyaret etmek buradaki birçok personel için günlük bir olay haline geldi ve tüm çalışanlar her ziyaretten sonra genellikle mutlu olduklarını bildirdi. Bar personeli Seviye 3 izninin altındaki girişimlerin başarısız olduğunu kanıtladı, odayı izlemek için atanan görevliler soru sorulduğunda 'Biliyorsun, O arkadaş seviyor' diyerek veya omuz silkerek görevlerini bıraktı. SCP-343 bugüne kadar zararsız olduğundan dolayı tüm personele erişim izni verilmiş ve her şekilde ihtiyaç duydukları süre boyunca onunla görüşme imkanına sahipler. Şimdilik, SCP-343'ün sorgulanması devam ederken bu raporu açık bırakıyorum." - Dr. Beck

-[UYARI: Daha fazla erişim için SL-4 veya üstü gerekmektedir]-

Ek #343-2: 343-1a belgesiyle ilgili olarak, mevcut kayıtlar veya görünüşte varolan herhangi bir kayıt bulunmamaktadır ve benzer şekilde, Dr. ████████████ ███████████'in SCP-343 veya Dr. Beck ile ilgili tüm kayıtları eksik veya yok varsayılmaktadır. Belge hakkında sorgulanan tüm personel Belge #343-1a'nın yetersizliğini ve Dr. ████████████ ███████████ ile hiç tanışmadığını iddia etmektedir. İlgili konularda kıdemli yetkili Dr. Beck, "daha kötü durumdaki kesimlerin morallerini arttırmak" için daha yüksek bir personel rotasyonu talep etti. Bu çok tuhaf talep ve daha fazla soruşturma konusu oldu. Bu bölümdeki daha sağlıklı, daha fazla iş memnuniyeti sağlayan ve daha düşük ölüm oranı gibi bölgesel anomaliler talepte bulunulmasına neden olmuştur. Bu konu şimdi O5-█ emirlerine bağlı olarak kapatılmıştır.

Ek #343-3: ██/██/████'da rutin kontroller sırasında Dr. ████████████ ███████████'ın sürücüsünde bulunan veri:

Belge #343-1a: "Dr. ████████████ ███████████'ın emri üzerine [KAYIP VERİ]'ye …[VERİ GİZLENDİ] 'ziyaretçilerinin' kasıt ve konuşmaları sorgulanac…[KAYIP VERİ]…iğer SCP ile ilgili öncelikler ortaya çıkarı…[KAYIP VERİ]"

Belge #343-1b: "Görünüşe göre [KAYIP VERİ]…emirlerim kayboldu. Bu bardağı taşıran son damla Dr. B…[KAYIP VERİ]…tüm raporlarım ve üst düzey yöneticilere yönelip tüm talepler fark edilmeden yok oldu. Yarın SCP-343 ile yüzleşeceğim, imza Dr. ████████████ ███████████"

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License