SCP-TR-085rating: +6+x

Item#: TR-085
Level2
Containment Class:
euclid
Secondary Class:
none
Disruption Class:
dark
Risk Class:
notice

ending

SCP-TR-085'in 1.Aşaması

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-TR-085, ███████'daki "Canada Sauce" bölgesinde; Nevilia Bench muhafaza birimi ve araştırma operatörleri tarafından günlük olarak belirli aralıklarıya gözetlenmelidir. SCP-TR-085'nin bulunduğu araştırma bölgesine girişler 2.Seviye olarak belirlenmiştir.

SCP-TR-085'in genişlemesi sadece etki alanındaki bulutların belirli vakıf uçaklarıyla geçici olarak kesilerek engellenmiştir. Kalıcı düzeltme için yaklaşık olarak ████ metre boyunda bir duvar inşası başlatılmıştır.

Rapor Kaydı: "Nevilia Bench"

Lokasyon: ██ ██████ ████████

"Merhaba, Ben Nevilia Bench. Bir kaç gün önce burada dolaşırken garip bir görüntüye rastladım. Bir tür anormal bir etken, gök yüzündeki tüm bulutları yere çekiyordu ancak bunu sadece dik dörtgen şeklindeki büyük bir alana etki ediyordu. Bu şey her ne ise başlamadan önce ard arda dizilmiş 19 adet kasırga gördüm korkutucu gözükse de olaya başladığı anda gök yüzündeki ve bulutların üstündeki mavi renk yok olup siyaha büründü. Sanki gök yüzünün bir kısmı siyaha boyanmış gibiydi ama hemen altında gök yüzünden düşmüş gibi bir bulut kümesi bulunuyordu. Kasırgalar durdu. Ancak bir kaç saniye sonra bulutlar tekrardan yukarı çıktı etrafa baktığım hiç bir şey görmedim anormal etken, anomali, canlı hiç bir şey yoktu. Hayal mi görüyordum? Hayır. Çünkü aynı şeyi bir sonraki hafta tekrardan gördüm. Bir sonraki hafta da. Ancak neyi keşfettim biliyor musunuz? O ŞEY! O ŞEY GENİŞLİYOR! EVET BOŞLUK SÜREKLİ OLARAK ARTIYOR HER ZAMANKİNİN BİR KAÇ METRE FAZLASI!! DUYUN BENİ! BU ŞEY BİR TEHDİT ALTINDAKİ TÜM CANLI YAŞAMI YOK EDİYOR TÜM DÜNYANIN ATMOSFERİNİ VE GÖK YÜZÜNÜ ÜZERİMİZ- *kayıt kesilir*"


Ek-Not:Nevilia Bench SCP-TR-085 Tarfından yok edildiği belirtildi. SCP-TR-085'i durdurmaya yönelik araştırmalar devam ediyor.

Adsz_tasarm_24.png

Belki de… Öyledir. Biz bilmiyoruz.
Aşşağıda, daha da karanlıkta.. Parlıyor olacağım.
BELGE SIÇRAMASI GÖZLEMLENİLDİ.

SCP-TR-099 İÇİN BEKLEYİN.

.

.

.

.

.?
Comic_Relief.png

Hahah…Haha.. Buna bayılıyorum.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License